https://www.cvkeskus.ee/124376

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #124376

Siseaudiitor finantsauditite läbiviimiseks

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded:

- ministeeriumi ja selle allasutuste sisekontrollisüsteemide, aruandluse ja tegevuse tulemuslikkuse ning nõuetekohasuse analüüsimine, auditite läbiviimine ja nende tulemustest õigeaegne ja objektiivne teavitamine (sh ettepanekute esitamine);
- järelkontrolli läbiviimine;
- nõustamine sisekontrollisüsteemide loomisel ja rakendamisel;
- koostöö Rahandusministeeriumi finantskontrolli osakonna ja Riigikontrolli audiitoritega.


Ootused kandidaadile

Nõuded kandidaadile:

- majanduse, õiguse või avaliku halduse alane kõrgharidus;
- eesti keele oskus kõrgtasemel ja inglise keele oskus kesktasemel;
- finantsvaldkonna töökogemus;
- laitmatu reputatsioon ja ausus.

Edukat kandidaati iseloomustab väga hea analüüsivõime, väga hea kirjalik ja suuline eneseväljendusoskus, oskus eristada olulist ebaolulisest, oskus pidada läbirääkimisi ja töötada iseseisvalt, koostöövalmidus, kohusetunne, täpsus ja korrektsus.


Ettevõte pakub

- huvitavat ja mitmekesist tööd;
- erialast täiendkoolitust;
- konkurentsivõimelist motivatsioonipaketti;
- tööd avatud ja teotahtelises meeskonnas.


Tööpakkumise number
#124376

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
1. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
19. september 2007

CVKeskus.ee klient

Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi tegevuse eesmärgiks on luua tingimused Eesti majanduse konkurentsivõime kasvuks ning tasakaalustatud ja jätkusuutlikuks arenguks läbi riigi majanduspoliitika väljatöötamise, elluviimise ja tulemuste hindamise.

Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi valitsemisalas on riigi majanduspoliitika ja majanduse arengukavade väljatöötamine ning elluviimine tööstuse, kaubanduse, energeetika, elamumajanduse, ehituse, transpordi (sealhulgas transpordi infrastruktuur, veondus, transiit, logistika ja ühistransport), liikluskorralduse (sealhulgas liiklus raudteel, maanteedel ja tänavatel, vee- ja õhuteedel), liiklusohutuse suurendamise ja liiklusvahendite keskkonnakahjulikkuse vähendamise, informaatika, telekommunikatsiooni, postiside ja turismi valdkonnas; riigi infosüsteemide arendamise koordineerimine; tehnoloogiline arendustegevus ja innovatsioon; metroloogia, standardimise, sertifitseerimise, akrediteerimise, tegevuslubade, registrite, tööstusomandi kaitse, konkurentsijärelvalve, tarbijakaitse, ekspordiarengu ja kaubanduse kaitsemeetmete korraldamine; ettevõtluse regionaalse arengu ja investeeringute alased küsimused, vedelkütuse miinimumvaru haldamine ning vastavate õigusaktide eelnõude koostamine.

Vaata rohkem

Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Siseaudiitor finantsauditite läbiviimiseks
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!