Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #309740

Sisearst

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume sisearsti tööd Lääne-Soomes, väga hea palga eest. Küsi julgelt lisa.

Ootused kandidaadile

Meditsiinialane kõrgharidus (sisehaigustearst, arst-resident)
Registreering Terviseametis
Hea soome keele oskus (pakume keelekoolitusi Tartus, Tallinnas ja Pärnus)
Vähemalt kaheaastane töökogemus Soomes

Pakume vajajatele keelekoolitust Tallinnas, Tartus ja Pärnus
Konkurentsivõimelist palka
Abi dokumentide vormistamisel (Valvira)
Abi korteri leidmisel ning selle tasumisel

Tööpakkumise number
#309740
Sisearst