Värsked tööpakkumised

Sisearhitektuuri osakonna juhataja abi

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 61238

Tööpakkumise number

61238

Töö kirjeldus

Eesti Kunstiakadeemia võtab tööle sisearhitektuuri osakonna juhataja abi,
kelle töö eesmärgiks on osakonna õppetöö ja asjaajamise korraldamine.
Tööülesanded on:

  • tunniplaanide koostamine ja kooskõlastamine, õppekoormuste arvestamine
  • üliõpilaste nõustamine
  • kirjavahetus, koosolekute protokollimine, lepingute ja lähetuste vormistamine
  • osakonna jooksvate majandusküsimuste lahendamine
  • õppeprotsessi jooksev reguleerime
  • töö arhiiviga

Nõudmised kandidaadile

  • kõrgharidus või lõpetamata kõrgharidus
  • soovitavalt eelnev töökogemus juhiabi või sekretärina
  • eesti keele oskus kõrgtasemel
  • inglise keele oskus kesktasemel
  • kontoritarkvara kasutamise oskus lõppkasutaja tasemel
  • kohusetundlikkus, täpsus, korrektsus, algatusvõime, sõbralikkus

Ettevõte pakub

Töötasu 8800 krooni kuus.
Pakume meeldivat töökeskkonda noorte ja loovate inimeste hulgas.
Pikendatud puhkust.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata CV ja avaldus.
Tööleping on tähtajaline, kuni põhitöötaja naasmiseni lapsehoolduspuhkuselt.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
17. märts 2006
Kuulutus sisestati:
1. märts 2006