Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #800521

Sisearhitekt

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma tiimi kogenud sisearhitekti.

Ootused kandidaadile

- Sisearhitektuuri alane kõrgharidus;

- Vähemalt 2 aastat töökogemust sisearhitektina;

- Hea AutoCad/ArchiCad kasutamisoskus;

- Kasuks tuleb 3D modelleerimisoskus;

- Oled loov ja loogilise mõtteviisiga, kohusetundlik ja iseseisev;

- Sul on hea eesti- ja inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas, kasuks tuleb vene    keele oskus;

- Oled hea mõttekaaslane meeskonnale ning suudad vastutada lõpptulemuste    eest.

Ettevõte pakub

- Avarat ja loomingulist töökeskkonda;

- Erialaseid koolitusi ja välislähetusi;

- Võimalust töötada osalise või täistööajaga;

- Paindlikku töögraafikut;

- Kogenud ja toetavat kollektiivi;

- Mitmekülgseid projekte ja võimalusi enda erialaseks arendamiseks.

Tööpakkumise number
#800521

Info

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. august 2022
Kuulutus sisestati:
21. juuli 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem