Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #57549

SIPLACE tootmisseadmete hooldusinsener

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

SIPLACE tootmisseadmete hooldusinseneri põhilisteks tööülesanneteks on uute SIPLACE seadmete paigaldamine ning käivitusabi koos edaspidise hoolduse ja remondiga. Osaliselt kuuluvad tööülesannete hulka ka uute klientide koolitamine ja tootmistugi. Kuna meie kliendid asuvad üle kogu Skandinaavia ja Baltikumi ning tootekoolitused toimuvad üldjuhul Siemensi peakontoris Münchenis, eeldab töö päris palju tööalast reisimist.

Ootused kandidaadile

  • tehniline kõrgharidus
  • vähemalt kaheaastane töökogemust tehnilise toe valdkonnas
  • väga head Windows NT/XP ja TCP/IP tundmist (SIPLACE seadmed põhinevad UNIX või Windows tarkvaraplatvormidel ning töötavad võrgukeskkonnas)
  • eesti ja inglise keele oskus kõrgtasemel
  • orienteeritust klienditeenindusele ja väga head suhtlemisoskust

Kasuks tuleb:
  • eelnev tööalane kokkupuude UNIX/ Linux keskkondadega
  • eelnev töökogemus elektroonikatööstuses

  • vastutusrikast ja huvitavat tööd rahvusvahelises keskkonnas
  • motiveerivat töötasu
  • kaasaegset töökeskkonda
  • vajalikku väljaõpet

Tööpakkumise number
#57549