SILLATÖÖLINE
Tööpakkumise number #800631

Eesti Raudtee AS
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

  • raudteerajatiste, sh sildade, viaduktide, truupide hooldus- ja remonditööde teostamine

  • teerajatiste ümberehitamine

  • töödeks vajalike materjalide ladustamine ja laadimistööde teostamine

  • raudtee maa-ala korrashoiutööde teostamine, sh lumetõrje, võsaraie jmt

Ootused kandidaadile

  • vähemalt põhiharidus
  • meeskonnas töötamise kogemus, kohusetundlikkus, koostöövalmidus, tehniline taip, füüsiline vastupidavus

Kasuks tuleb

  • teehooldus- või raudteealane töökogemus
  • raudtee teemehaaniku kutsetunnistus
  • üldised teadmised raudteevaldkonnast ja kehtivatest regulatsioonidest

Pakume Sulle erinevaid enesetäiendamisvõimalusi, sh eesti keele kursusi, täiendõpet kutsetunnistuse saamiseks, stabiilset töötasu, 3 tasustatud tervisepäeva ja 4 lisapuhkuse päeva aastas ning spordikulude osalist hüvitamist. Lisaks saad osa kollektiivlepingust tulenevatest soodustustest ja hüvedest.

Tööpakkumise number
#800631

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. august 2022
Kuulutus sisestati:
22. juuli 2022
SILLATÖÖLINE SILLATÖÖLINE

AS Eesti Raudtee on 150 aastase ajaloo ja ligi 700 professionaalse töötajaga raudteetaristu ettevõte, mille visioon on saada regiooni kaasaegseimaks

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

3 näd. tagasi
Підходить і для українців
TEETÖÖLINE Eesti Raudtee AS
TEETÖÖLINE Eesti Raudtee AS • Harjumaa
Harjumaa
VIHMAVEESÜSTEEMIDE PAIGALDAJA Vihmaveerennid OÜ
Alates 1800 €/kuus
VIHMAVEESÜSTEEMIDE PAIGALDAJA Vihmaveerennid OÜ • Tallinn
Tallinn
BETONEERIJA Zem Grupp OÜ
BETONEERIJA Zem Grupp OÜ • Tallinn
Tallinn
MASINAOPERAATOR Horizon Tselluloosi ja Paberi AS
2 päeva jäänud
MASINAOPERAATOR Horizon Tselluloosi ja Paberi AS • Harjumaa
Kehra
2 näd. tagasi
Veebipõhine värbamine TRIMMERDAJAD KRAUSBERG EESTI OÜ
Veebipõhine värbamine
TRIMMERDAJAD KRAUSBERG EESTI OÜ • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki