Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #644708

SILLATÖÖLINE ja TEETÖÖLINE

CVKeskus.ee klient
Eesti
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ootame Sind

Sul on võimalus panustada raudteeohutusse teerajatiste hooldus- ja remonditööde teostamise kaudu.

Sinu põhiülesanded

    • raudteerajatiste hooldus- ja remonditöötööde teostamine meeskonnas

    • teerajatiste ümberehitamine ja muude komplekstööde läbiviimine

    • raudteehooldustööde teostamine

    • töödeks vajalike materjalide ladustamine ja laadimistööde teostamine

vajadusel meeskonna töö juhtimine tööjuhi puudumisel

Nõudmised kandidaadile

Ootused Sulle

    • keskharidus
    • erialane töökogemus
    • meeskonnas töötamise kogemus
    • eesti ja vene keele oskus
    • B-kategooria juhiload

Kasuks tuleb

    • raudtee teemehaanik 3. taseme kutsetunnistus
    • üldised teadmised raudteevaldkonnast ja selles kehtivatest regulatsioonidest

Pakume Sulle võimalust panustada raudteetaristu korrashoidu, erinevaid enesetäiendamisvõimalusi sh kutsetunnistuse saamiseks täiendõpet,  stabiilset töötasu, 3 tervisepäeva aastas ja spordikulude osalist hüvitamist. Lisaks saad osa kollektiivlepingust tulenevatest soodustustest ja hüvedest.

Pakutavaid töökohti on kolm:

    1. Sillatööline-brigadir - TALLINN (tööpiirkond Tallinn-Paldiski-Narva)

    1. Sillatööline - TALLINN (tööpiirkond Tallinn-Paldiski-Narva)

    1. Teetööline - TARTU

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata CV ja kaaskiri märgusõnaga „TÖÖLINE“
hiljemalt 12. aprilliks 2020 läbi CV Keskuse keskkonna või e-posti
aadressile personal(at)evr.ee

Sillatöölise ja brigadiri ametikohta küsimuste korral võta
ühendust tööjuhiga Nikolai Kin`ga tel 511 7639
Teetöölise ametikoha küsimuste korral võta ühendust
osakonna juhataja Juri Hatsajuk´ga tel 506 3907

Tööpakkumise number
#644708

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. aprill 2020
Kuulutus sisestati:
18. märts 2020

AS Eesti Raudtee on 150 aastase ajaloo ja 700 professionaalse töötajaga raudteetaristu ettevõte, mille visioon on saada regiooni kaasaegseimaks

Vaata rohkem