SILLATÖÖLINE-BRIGADIR
Tööpakkumise number #698829

Eesti Raudtee AS
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

  • raudteerajatiste, sh sildade, viaduktide, truupide hooldus- ja remonditööde teostamine meeskonnas

  • raudteerajatiste ümberehitamine ja muude komplekstööde läbiviimine

  • raudteehooldustööde teostamine, sh lumetõrje, võsaraie jmt

  • töödeks vajalike materjalide ladustamine ja laadimistööde teostamine

  • vajadusel meeskonna töö juhtimine ja tööjuhi asendamine.

Ootused kandidaadile

  • keskharidus
  • erialane töökogemus (teehoolduse ja raudteealane)
  • meeskonnas töötamise kogemus
  • B-kategooria juhiload
  • eesti ja/või vene keele oskus

Kasuks tuleb

  • raudtee teemehaanik 3. või kõrgema taseme kutsetunnistus
  • üldised teadmised raudteevaldkonnast ja selles kehtivatest regulatsioonidest

Pakume Sulle võimalust panustada raudteetaristu korrashoidu, erinevaid enesetäiendamis-võimalusi sealhulgas kutsetunnistuse saamiseks täiendõpet, stabiilset töötasu, 3 tasustatud tervisepäeva ja 3 lisapuhkusepäeva aastas ning spordikulude osalist hüvitamist. Lisaks saad osa kollektiivlepingust tulenevatest soodustustest ja hüvedest.

Töökoha asukoht on Tallinn (tööpiirkond Turba-Tallinn-Paldiski-Narva).

Tööpakkumise number
#698829

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. mai 2021
Kuulutus sisestati:
26. aprill 2021
SILLATÖÖLINE-BRIGADIR SILLATÖÖLINE-BRIGADIR

AS Eesti Raudtee on 150 aastase ajaloo ja ligi 700 professionaalse töötajaga raudteetaristu ettevõte, mille visioon on saada regiooni kaasaegseimaks

Vaata rohkem