Värsked tööpakkumised

Siiditrükkal

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 89670

Tööpakkumise number

89670

Töö kirjeldus

Meie klientideks on ettevõtted, firmad, liidud, spordiühingud.
Sinu ülesanneteks on trükifilmide tegemine Photoshopis, trükiraamide valmistamine, värvide segamine, trükkimisprotsessidel osalemine ja muude trüki abitööde tegemine.

Nõudmised kandidaadile

* Omad eelnevat paari aastast trükkimise kogemust
* Sul on iseseisva töö kogemus
* Oled aktiivne ja täpne
* Oled paindlik
* Omad B-kategooria juhilube
* soome keele oskus lisab plusspunkt

Arvutioskus:
Windows keskkond, Photoshop

Pakume Sulle mõnusat tööseltskonda ja töökeskkonda. Sinu töökolleegiks on eestikeelne töötaja. Tööandja pakub igakülgset abi elukoha leidmisel. Töötasu kokkuleppel.

Lisainfo

Saada kandideerimissoov ja CV niipea kui võimalik.

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
28. veebruar 2007
Kuulutus sisestati:
29. detsember 2006

Hevitex OÜ pakub business-to-business (B-to-B) klientidele äri- ja reklaamkingitusi ning firmatekstiile.
Meie pidevalt täiustuvasse brandikorvi kuuluvad erinevad kvaliteetsed turul harvaesinevad tootemärgid. Klient saab täislahenduse toodete ja logomärgistuse näol. Pakume teostust ideest kuni lõpptulemuseni.