Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #744276

Siiditrükkal | Siiditrükkali õpilane

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Tekstiiltoodetele ( T-särgid, pusad, kotid jne.) trükkimine, käsi- või automaatkarusselliga.

  • Kauba kvaliteedi ja valmimistähtaegade tagamine.

  • Trükivärvide segamine ja trükiraamide valmistamine.

  • Kvaliteedi kontrollimine ja hindamine.

  • Seadmete korrashoid, toodete pakkimine.

Ootused kandidaadile

  • Hea füüsiline vastupidavus, pingetaluvus ja värvitunnetus.

  • Kiire õppimisvõime.

  • Iseseisva ja meeskonnatöö kogemus.

  • Kohusetundlikkus, ausus ja täpsus.

  • Kasuks tuleb eelnev töökogemus antud valdkonnas...

  • Siiditrükk, kuumpress, sublimatsioon, dtg trükk, digitrükk.

Ettevõte pakub

  • Huvitavat ja mitmekesist tööd.

  • Konkurentsivõimelist töötasu.

  • Väikest ja toredat kollektiivi.

  • Stabiilset töökohta.

  • Arenemisvõimalust.

Lisainfo

Töö aeg: E-R. 08.30-17.00

Tööpakkumise number
#744276