Värsked tööpakkumised

Sihtturunduse valdkonna juht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 208302

Tööpakkumise number

208302

Töö kirjeldus

Eesti Post otsib oma meeskonda ambitsioonikat sihtturunduse valdkonna juhti, kelle ülesanne on hoida ja arendada valdkonna liidri rolli meie meediaturul ning saavutada seatud ärieesmärgid.

Vastutusvaldkond: Eesti Posti sihtturunduse valdkonna juhtimine ja ärieesmärkide saavutamine. Valdkonna liidrirolli vedamine Eesti meediaturul.

Tööülesanded:

• teenuste kontseptiooni väljaarendamine ja rakendamine koos pideva arendamisega
• teenuste kasumlikkuse prognoosimine ja tulemuslikkuse jälgimine
• koostööpartnerite võrgu haldamine ja arendamine
• kliendilahenduste ja pakkumiste koostamises osalemine
• teenust või teenuse muudatusi puudutavate koolituste läbiviimine
• projektipõhine meeskonna juhtimine ning aktiivne koostöö teiste osapooltega (müük, protsessid)

Nõudmised kandidaadile

• kõrgharidus
• teadlikkus ja kogemus valdkonnast
• avatus
• meeskonnatöö ja liidri oskused
• reklaami- meediavaldkonna töökogemus
• väga hea eneseväljendusoskus
• väga hea arvuti kasutamise oskus
• väga hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas, heal tasemel inglise keele oskus kõnes ja kirjas
• süsteemne mõtlemine, analüüsi- ja õppimisvõime
• kohusetundlikkus, iseseisvus töös ja tulemustele orienteeritus, pingetaluvus

Ettevõte pakub

• väljakutset pakkuvat, huvitavat ja pingelist tööd
• koolitusvõimalusi ja arenguperspektiivi
• kaasaegseid töötingimusi ja tulemustest lähtuvat töötasu
• professionaalseid, meeldivaid ja koostöövalmis kolleege
• väga häid sportimisvõimalusi

Lisainfo

Töötasu on osaliselt sõltuv tulemuskaardist.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. oktoober 2010
Kuulutus sisestati:
1. oktoober 2010

Eesti Post on sajandite taha ulatuva ajalooga teenindusettevõte kaasaegses postiäris. Kiiresti areneva ettevõttena pakume parimaid lahendusi saadetiste kohaletoimetamisel olenemata kohast ning ajast. Meie klientideks on paljud ettevõtted, aga ka kõik Eesti inimesed.