Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #191379

Sidusteenuste müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Uus Maa soovib oma klientidele pakkuda mugavat võimalust kõiki kinnisvaraga seotud teenuseid saada ühest kohast. Pakume lisaks
kinnisvaravahendusele ja hindamisele ka mugavat ja hoolivat kolimisteenust, energiamärgist, kvaliteetset ja paindlikku ehitust ja
siseviimistlust ning ehitusjärelvalvet. Selleks otsime oma meeskonda müügiesindajat, kelle ülesandeks on pakkuda meie klientidele
ülalnimetatud teenuseid, mis toetavad Uus Maa kinnisvarabüroo põhitegevust ehk kinnivara vahendamist.

Nõudmised kandidaadile

  • julgus ja proaktiivsus
  • sära silmades
  • soov pakkuda suurepärast teenust ja teenindust
  • usaldusväärsus ja kohusetundlikkus
  • müügitöö kogemus või väljapaistvad tulemused teeninduses

  • võimalust õppida ja areneda edukas ning innovatiivses kinnisvarafirmas
  • pingelist, vaheldusrikast ja suhtlusrohket tööd professionaalses meeskonnas
  • ettevõttesiseseid müügikoolitusi
  • põhipalgale lisaks käibest sõltuvat tulemustasu
  • ebanormaalselt positiivseid kolleege

Tööpakkumise number
#191379

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline
Kuulutus aegub:
24. juuni 2010
Kuulutus sisestati:
24. mai 2010

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem