Värsked tööpakkumised

Sidevõrkude ekspert

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 189605

Tööpakkumise number

189605

Töö kirjeldus

Sidevõrkude eksperdi põhiülesandeks on:

  • Ericsson ja Siemens telefonijaamade ja -võrgu igapäevane haldamine;
  • telefonijaamadega seotud rakenduste (kõnetöötlus- ja salvestussüsteemid jmt) arenduste läbiviimine;
  • VoIP (Voice Over IP) kõnesidelahenduste arendamine ja haldamine;
  • osalemine side- ja infotehnoloogiaalastes projektides;
  • telefonivõrgu dokumentatsiooni haldamine;
  • side- ja infotehniliste lahenduste väljatöötamine.

Nõudmised kandidaadile

  • side- või infotehnoloogiaalane kõrgharidus;
  • sidetehnoloogiaalane töökogemus ja telefonisüsteemide haldamise kogemus;
  • eesti keele oskus kõrgtasemel, inglise keele oskus vähemalt kesktasemel;
  • väga hea suuline ja kirjalik väljendusoskus;
  • väga hea arvuti kasutamise oskus;
  • väga hea süsteemse mõtlemise, analüüsi- ja üldistusvõime;
  • kohusetunne, korrektsus, otsustus- ja vastutusvõime ning avatus ja koostöö väärtustamine.

Kasuks tuleb:
  • side- ja infotehnoloogiaalane töökogemus avalikus sektoris;
  • Ericsson ja/või Siemens telefonijaamade ja jaamade võrgu haldamise ja arendamise kogemus;
  • VoIP (Voice Over IP) kõnesidelahenduste arendamise ja haldamise kogemus;
  • loovus ja algatusvõime, oskus algatada ja ellu viia uusi lahendusi;
  • meeskonnatöö ja infotehnoloogiliste arendustööde läbiviimise kogemus;
  • võime stabiilselt ja tulemuslikult töötada pingeolukorras.

Pakume Sulle huvitavat ja vaheldusrikast tööd koostööle ja lahendustele suunatud organisatsioonis, sõbralikku töökollektiivi, kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda ning võimalusi õppimiseks ja enesearendamiseks.

Lisainfo

Lisainfo tööalaste küsimuste kohta telefonil 612 6399 (Margo Sootla, sideteenuste osakonna juhataja) ning konkursi korralduslike küsimuste kohta telefonil 612 6320 (Karina Makarova, personali juhtivekspert).

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. jaanuar 2010
Kuulutus sisestati:
11. jaanuar 2010

Siseministeeriumi infotehnoloogia- ja arenduskeskus on Siseministeeriumi hallatav riigiasutus, mille tegevusvaldkonnaks on Siseministeeriumi ja tema valitsemisala sisejulgeoleku tagamiseks vajalike infokommunikatsioonitehnoloogia valdkonna teenuste osutamine ja selleks vajalike arendus- ning haldusprotsesside korraldamine ja koordineerimine.