https://www.cvkeskus.ee/165078

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Sidetehnika remondi- ja hooldustöökoja ülem

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 165078

Tööpakkumise number

165078

Töö kirjeldus

Sidetehnika remondi- ja hooldustöökoja ülema ülesanne on sidetehnika remondi- ja hooldustöökoja ülema ametikoha eesmärk on juhtida sidetehnika remondi- ja hooldustöökoja tegevust, mis on eelkõige suunatud kaitseväe taktikaliste side- ja infotehnoloogia vahendite 2. ja 3. liini remondile ning hooldusele, samuti kõigi teiste sidetehnika remondi- ja hooldustöökojale antud ülesannete ja kohustuste täitmisele. Ametikoha auaste: kapten.


Nõudmised kandidaadile

Vähemalt sõjaväeline kõrghariduse I aste Nõuded teadmistele ja oskustele: eesti keele oskus kõrgtasemel, inglise keele oskus kesktasemel; eelnev töökogemus ametikoha töövaldkonnas vähemalt 5 aastat; autojuhi B kategooria juhitunnistus; arvuti kasutamise oskus, sealhulgas teksti- ja tabeltöötlusprogrammide ning teiste ametikohal vajalike arvutiprogrammide ja andmebaaside kasutamise oskus; ametikohast tulenevaid ülesandeid reguleerivate õigusaktide ja asjaajamiskorra põhjalik tundmine ja nende rakendamise oskus; ametialane enesetäiendamine tööks vajalike teadmiste ja oskustega; muud ametikohal nõutavad kutse-, eri- ja ametialased teadmised ja oskused. Soovitav reaalne auaste: leitnant, kapten.


Ettevõte pakub

Arenguvõimalusi ja täiendõpet; konkurentsivõimelist palka; töökat, edasipüüdlevat ja sõbralikku meeskonda.


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
17. oktoober 2008
Kuulutus sisestati:
18. september 2008
Brutopalk:
Alates 12200 kuni 15900 EEK kuus
Lisainfo palga kohta:
Palgale lisanduvad auastmeastu ja lisatasud

FIRMA NIMI PEIDETUD

Logistilise toetuse eesmärk on tagada kaitsejõudude tegevuseks vajalikud tingimused nii rahu-, kriisi- kui ka sõjaolukorras. Logistilise toetuse keskne struktuur on kaitseväe juhataja otsealluvuses tegutsev Kaitseväe Logistikakeskus.