Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #40906

Sidetehnik-montöör

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • side- ja raadioaparatuuri remont
  • sidesüsteemide haldamine
  • sidealaste projektide koostamine ja süsteemide paigaldamine

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame

  • erialast haridust,
  • nooruslikkust ja energilisust,
  • arvutikasutamise oskust,
  • riigikeele valdamist,
  • valmidust tööks välitingimustes,
  • pole kohtulikult karistatud.

Kasuks tuleb
  • varasem töökogemus sideerialal, võõrkeelte oskus, varasem kokkupuude kaitseväelise asutusega, B ja C kategooria autojuhilubade olemasolu.

Ettevõte pakub

  • erialalist tööd,
  • konkurentsivõimelist palka,
  • huvitavat ja meeldivat töökeskkonda,
  • täiendkoolitust eestis ja välisriikides,
  • toetust ja tähelepanu individuaalsele arengule.

Lisainfo

  • ametikoht eeldab kaitseväe lepingulisse teenistusse astumist, kandideerija peab vastama kaitseväeteenistuse seaduses sätestatud nõuetele

Tööpakkumise number
#40906