https://www.cvkeskus.ee/172802

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #172802

Sidespetsialist

CVKeskus.ee klient
Valgamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sidespetsialisti tööülesanneteks on side tagamine maleva vastutusalal ja maleva sidealase väljaõppe läbiviimine vastavalt nõutud pädevusele sh. sidevahendite arvestuse ja korrasoleku tagamine. Ametikoha auaste vanemveebel.


Nõudmised kandidaadile

Omandatud keskharidus ja läbitud vanemallohvitseride sideeriala baaskursus või erialane keskharidus ja läbitud vanemallohvitseride baaskursus. Riigisaladuse juurdepääsuluba tasemega „salajane“ Algatusvõime ja loovus, võime töötada stabiilselt ja tulemuslikult ka pingeolukorras. Kohusetunne, otsustus- ja vastutusvõime. Meeskonnatööoskus, tasakaalukus ja usaldusväärsus. Vähemalt ühe võõrkeele oskus kesktasemel, juhiload: B – kategooria, eelnev sidealane töökogemus.


Ettevõte pakub

Arenguvõimalusi ja täiendõpet; kaasaegseid teenistustingimusi, töövahendeid ja –tehnikat; tegevteenistuslepinguga kaasnevaid soodustusi (õppelaenu põhiosa tagasimaksmine, puhkus alates 35 kalendripäevast, kaitseväe pension jne)


Tööpakkumise number
#172802

Asukoht:
Valgamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline
Kuulutus aegub:
7. märts 2009
Kuulutus sisestati:
21. jaanuar 2009
Lisainfo palga kohta:
Palgatase K7

CVKeskus.ee klient

Kaitseliit on kaitsejõudude osa, Kaitseministeeriumi valitsemisalas tegutsev vabatahtlik, sõjaväeliselt korraldatud, relvi valdav ning sõjaväeliste harjutustega tegelev riigikaitseorganisatsioon, mis täidab temale Kaitseliidu seadusega ja selle alusel pandud ülesandeid.

Vaata rohkem

You are applying to:
Sidespetsialist
Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!
Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!