Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #26266

Sidespetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Põhilised tööülesanded on
-Telefonijaama programmeerimine ning telefonide paigaldamine
-Territooriumil asuva kaabelduse hooldus ja rikete kõrveldamine
-Raadiolinkide ja kaitseväe laivõrgu käitlemine

Ootused kandidaadile

-Erialane haridus telekommunikatsiooni erialal
-Läbitud ajateenistus
-Arvutikasutamise oskus tavakasutaja tasemel
-Valmidus läbida erinevaid sõjalise väljaõppe kursuseid

Ettevõte pakub

-Tööd arenevas meekonnas
-Konkurentsivõimelist palka
-Võimalusi enesearendamiseks

Lisainfo

Kasuks tuleb ajateenistuse jooksul läbitud nooremallohvitseride kursus, inglise keele oskus kesktasemel, B-kategooria juhilubade olemasolu

Tööpakkumise number
#26266