Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #341498

Sideseadmete teenindamise keskuse juhataja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • tagada sideseadmete teenindamise keskuse efektiivne töö, et remondiprotsess ei veniks;
  • vormistada sideseadmete teenindamise keskuse dokumente;
  • koordineerida seadmete remonti vastuvõtmist ja/või saatmist teistele teenindustele või koostööpartneritele, samuti valmistada saadetisi ette;
  • teenindada kliente seadmete remondi valdkonnas nii kohapeal kui ka kaugteel;
  • korraldada tööd sideseadmete teenindamise keskuse laos;
  • tagada remondi kvaliteedi ja remonditud seadmete töökorras oleku kontrollimine;
  • analüüsida tööprotsesse, tagada nende üle kontroll.

Ootused kandidaadile

  • kõrgem tehniline haridus elektroonika või side alal;
  • soovitatav vähemalt 2 (kahe) aasta pikkune varasem juhitöö kogemus;
  • täpsus töö tegemisel ja vastutustunne töö tulemuste eest;
  • oskus korraldada enda ja struktuuriüksuse tööd;
  • analüütilise mõtlemise oskus;
  • suhtlusoskus ja kollegiaalsus;
  • hea arvutioskus (töö arvestussüsteemiga);
  • inglise keele oskus (arvestussüsteemi kasutamiseks), soovitatav vene keele oskus (suuline kõne);
  • sidevaldkonnaga seotud töökogemus on eelis.

  • stabiilset, huvitavat ja dünaamilist tööd rahvusvahelises sideettevõttes;
  • võimalust ametialaselt kasvada ja areneda;
  • konkurentsivõimelist palka ja sotsiaalseid tagatisi;
  • tööd huvitavate inimeste ja sündmuste keskel.

Lisainfo

Sooviavalduse ja CV (soovitatavalt inglise või vene keeles) palume saata hiljemalt 15.05.2014 e-posti aadressil : darbs(at)lmt.lv märgusõnaga „Sideseadmete teenindamise keskuse juhataja”.

Võtame ühendust ainult nende kandidaatidega, kelle kutsume vestlusele.

Tööpakkumise number
#341498

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. mai 2014
Kuulutus sisestati:
6. mai 2014

Latvijas Mobilais Telefons SIA (LMT) on Läti suurim sideoperaator, kes kuulub koos Eesti juhtiva sideoperaatoriga EMT AS Skandinaavia kontserni Telia Sonera. LMT on juba mitu aastat järjest olnud Läti IT- ja sidevaldkonnas parimate tööandjate hulgas, samuti on firma olnud aastaid Läti ettevõtete maineedetabeli ülemises osas.
Seoses sideseadmete teenindamise keskuse avamisega Tallinnas kutsub LMT grupi ettevõte LMT Retail & Logistics kandideerima järgmisele ametikohale:

Vaata rohkem