Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #148212

Sideoperaator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sideala nooremallohvitserid on mereväe sidespetsialistid, kes tagavad operatiivüksuste sidealase juhtimistoetuse ja tegelevad mereväelaste sidealase väljaõppega.

Peamisteks tööülesanneteks on sidesüsteemide ja –vahendite ekspluatatsioon, esmane hooldus, osalemine sidemeeskonna väljaõppes.

Ootused kandidaadile

Eesti Vabariigi kodanik
Läbitud ajateenistus
keskharidus;
nooremallohvitseri baaskursuse läbimine (väljaõpe toimub mereväe väljaõppe- ja arenduskeskuses);
sideoperaatori kursuse läbimine (väljaõpe toimub mereväe väljaõppe- ja arenduskeskuses);
eesti keel: väga hea, inglise keel: hea; arvutikasutamisoskus.

Miiniala nooremallohvitserid peavad olema oma erialavaldkonna spetsialistid, kellelt oodatakse lisaks head stressitaluvust ja füüsilist vormi.Tehnilise taibu olemasolu ja tehniliste tekstide ja skeemide mõistmine on miinialal toimetulekuks hädavajalik eeldus.

Ettevõte pakub

Kaasaegseid teenistustingimusi;
täiendkoolitust, arenguvõimalusi;
sportimisvõimalusi, ujula, jõusaali ja talvisel ajal sisejooksuareeni kasutamise võimalust.

Tööpakkumise number
#148212

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: Alates 10000 €/kuus
Kuulutus aegub:
15. mai 2008
Kuulutus sisestati:
15. aprill 2008

Miinilaevade Divisjon on mereväe operatiivstruktuuriüksus, kuhu kuulub kogu väeliigi ujuvkoosseis. Väeosa loodi 15. mail 1997.a. Miinilaevade Divisjoni põhiülesandeks on miinitõrje Eesti vetes ja erinevatel siseriiklikel ning rahvusvahelistel õppustel ja operatsioonidel osalemine.

Vaata rohkem