Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #552039

SIDEOPERAATOR

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 16. august 2018
Kuulutus aegub:30. august 2018

Töö kirjeldus

SINU TÖÖÜLESANDED

  • Tagad sidevahendite korrasoleku;
  • Pead sidet teiste laevadega vastavalt saadud korraldustele;
  • Osaled sadamas ja merel laeva vahiteenistuses ning vajadusel teistes laevas tehtavates töödes.

Ootused kandidaadile

OOTAME SINULT

  • Läbitud ajateenistust ja laitmatut tausta;
  • Eesti keele oskust kõrgtasemel, inglise keele oskust heal tasemel;
  • Keskharidust ning algteadmisi arvutitest ja -võrkudest;
  • Suurepärast suhtlemis- ja väljendusoskust ning võimet töötada stabiilselt ka pingeolukordades.
  • Head sportlikku vormi ja tugevat tervist.

Ettevõte pakub

OMALT POOLT PAKUME

  • 35 päeva põhipuhkust aastas, mida on võimalus välja võtta nii suvel kui ka talvel;
  • Stabiilset ja kindlat sissetulekut 1050 eur/bruto ning märkimisväärseid lisatasusid õppustelt;
  • Tasuta arstiabi ja hambaarsti teenuste kasutamist;
  • Suurepäraseid sportimisvõimalusi (jõusaal, ujumine, ringtreeningud jne);
  • Usaldusväärset ja kindlat töösuhet;
  • Arenguvõimalusi, erialast täiendõpet ja koolitusi;
  • Meeldivat ja kokkuhoidvat meeskonda;
  • Huvitavat ja vaheldusrikast tööd;
  • Välisriikide külastamise võimalust, mis annab uusi tutvusi, häid mälestusi ja väärt kogemusi.

Tööpakkumise number
#552039

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. august 2018
Kuulutus sisestati:
16. august 2018

Merevägi osaleb aktiivselt NATO riikide vahelises koostöös, olles meie liitlaste ja partnerite hulgas tunnustatud miinitõrje asjatundja. Teenistus mereväe laevadel annab võimaluse külastada erinevaid sihtkohti üle maailma, töötada koos teiste riikide mereväelastega ning osaleda õppustel ja harjutustel, mis aitavad mereteid maailmasõjaaegsetest lõhkekehadest ohutumaks muuta.

Vaata rohkem