https://www.cvkeskus.ee/172806

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Sidenooreminstruktor

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 172806

Tööpakkumise number

172806

Töö kirjeldus

Peamiseks tööülesandeks on sidealase väljaõppe korraldamine: õppetöö ettevalmistamine; tundide ja harjutuste ettevalmistamine, õppetöö läbiviimiseks vajaliku õppematerjali koostamine ja täiendamine; õppetöö läbiviimiseks vajaliku varustuse, transpordi ja õppematerjali tellimine ja kontrollimine; eksamite ja testide koostamine ning nende läbimiseks konkreetsete hindamiskriteeriumide püstitamine; õppetöö läbiviimine, tundide ja harjutuste läbiviimine, eksamite ja testide läbiviimine, õppurite hindamine. Ametikoha auaste: vanemveebel.


Nõudmised kandidaadile

Keskharidus; läbitud vanemallohvitseride suurtükiväe eriala baaskursus; teeninud vähemalt 4 aastat suurtükiväes rühmavanema ametikohal ja soovitavalt sideteenistuse valdkonnas; valdab eesti keelt (suuline, kirjalik – väga hea), valdab inglise keelt; arvuti kasutamise oskus, sealhulgas teksti- ja tabeltöötlusprogrammide ning teiste ametikohal vajalike arvutiprogrammide kasutamise oskus ning bürootehnika kasutamise oskus; suurtükiväe ja tuletoetuse taktika ja –protseduuride põhjalik tundmine kuni suurtükiväe-/jalaväepataljoni tasandini ning üldised teadmised kuni brigaadi tasandini; oma suurtükiväe eriala erisuuna põhjalik tundmine; suurtükiväe sideteenistuse protseduuride, taktika, transpordi, relvastuse ja varustuse põhjalik tundmine ja oskused kasutada neid praktikas; tunneb põhjalikult tulepatarei transpordi ja varustuse üldist hooldust, tehnilist kasutust ja ohutust puudutavaid eeskirju ja protseduure; väga head kogemused tundide ja harjutuste ettevalmistamisest ja läbiviimisest; suhtlemisoskus ja väga hea suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus; peab omama kaitseväe B ja C kategooria sõidukijuhi lubasid.


Ettevõte pakub

Erialast põhi - ja täiendkoolitust nii Eestis kui välismaal; stabiilset palka ja töökohta; tegevteenistuslepinguga kaasnevaid soodustusi (õppelaenu põhiosa tagasimaksmine, puhkus alates 35 kalendripäevast, kaitseväe pesnion jne); tasuta sportimisvõimalusi; tasuta esmast arstiabi ja hambaarsti teenuste kasutamist; soovijatele tasuta majutust ühiselamus, interneti - ja televisiooniühendust, ametikorteri võimalust Tapal, Kadrinas või Rakveres.


Asukoht:
Lääne-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
7. märts 2009
Kuulutus sisestati:
21. jaanuar 2009
Lisainfo palga kohta:
Palgatase K7

FIRMA NIMI PEIDETUD

Alates 01.07.2008 on LtVÕK Tapa Väljõppekeskus ümber formeeritud Kirde Kaitseringkonnaks. Kirde Kaitseringkonna koosseisu kuuluvad Suurtükiväegrupp, Õhutõrjedivisjon, Pioneeripataljon ja Kaitseväe Keskpolügoon. Toetusüksustena toimivad väljaõppekeskuse staap ning Staabi- ja tagalakeskus.