Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #188274

Sidekaablite paigaldaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tähtajalist tööd sidekaablite paigaldajale. Töö sisuks sidevõrgu ehitamine väiksemas ärimajas. Töö iseloomuks on mikrotorustiku paigaldus/kinnitus ripplae peale seinale ja väljavõtete/hargnemiste tegemine.
Puurimised läbi seinte. Ripplagedest allpool korrektne kinnitamine seintel. Jaotuskapi paigaldus.
Optika puhumine torustikku.

Ootused kandidaadile

- eelnev töökogemus antud valdkonnas
- löökdrelli/akudrelli kasutamise oskust
- korrektne välimus
- eesti keele oskus heal suhtlustasemel
- ausus
- kohusetundlikus
- täpsus
- töökus

Ettevõte pakub

- tootepooleset tutvustust/koolitust
- konkurentsivõimelist palkka

Tööpakkumise number
#188274

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
14. detsember 2009
Kuulutus sisestati:
9. detsember 2009

Finesta Eesti OÜ tegeleb personalialaste konsultatsioonide pakkumisega, personaliotsingu ja tööjõurendiga. Finesta põhilisteks klientideks on Soomes ja Eestis tegutsevad tunnustatud börsiettevõtted.

Vaata rohkem