Värsked tööpakkumised

Sidekaablite paigaldaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 205586

Tööpakkumise number

205586

Töö kirjeldus

Pakume tööd sidekaablite paigaldajale. Töö sisuks sidetrassi ehitus Lõuna-Eestis Valga- ja Võrumaal. Töö iseloomuks on optilise kaabli torudesse puhumine, kaabli muhvide koostamine, optilise kaabli kiudude keevitamine, kaabli torustiku paigaldus. Esimesel objektil algavad tööd septembri keskel ning tööde pikkus on orienteeruvalt 2 kuud.

Nõudmised kandidaadile

- eelnev töökogemus side- või elektritrasside ehitamisel
- eesti keele oskus heal suhtlustasemel
- kasuks tuleb optilise kaabli kiudude keevitamise oskus ning kaabli torustikku puhumise kogemus
- ausus
- kohusetundlikus
- täpsus
- töökus
- hea füüsiline vorm

Ettevõte pakub

- tootepooleset tutvustust/koolitust
- vajadusel elamiskoht objekti läheduses
- tublimate töötajate kaasamine järgmistel objektidel

Lisainfo

Ootame avaldusi võimalikult kiiresti. Tagame saabunud andmete konfidentsiaalsuse.
Sobivate kandidaatidega võtame ühendust.

Asukoht:
kogu Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg, hooajatöö
Kuulutus aegub:
10. september 2010
Kuulutus sisestati:
1. september 2010

Finesta Eesti OÜ tegeleb personalialaste konsultatsioonide pakkumisega, personaliotsingu ja tööjõurendiga. Finesta põhilisteks klientideks on Soomes ja Eestis tegutsevad tunnustatud börsiettevõtted.