https://www.cvkeskus.ee/172804

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #172804

Sideinstruktor

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ametikoha peaülesandeks on sideteenistuse väljaõppe korraldamine: õppetöö ettevalmistamine; õppetöö läbiviimiseks vajalike õppematerjalide koostamine ja täiendamine; eksamite ja testide, hindamiskriteeriumide koostamine; erialase transpordi ja varustuse kontrolli teostamine. Ametikoha auaste: leitnant.


Nõudmised kandidaadile

Soovitavalt läbitud sõjaväelise kõrghariduse I aste suurtükiväe erialal; teeninud suurtükiväes rühmaülema ametikohal vähemalt 2 aastat ja soovitavalt sideteenistuse valdkonnas; valdab eesti keelt (suuline – väga hea; kirjalik – väga hea), valdab inglise keelt; arvuti kasutamise oskus, sealhulgas teksti- ja tabeltöötlusprogrammide ning teiste ametikohal vajalike arvutiprogrammide kasutamise oskus ning bürootehnika kasutamise oskus; Suurtükiväe ja tuletoetuse taktika ja –protseduuride põhjalik tundmine kuni suurtükiväe-/jalaväepataljoni tasandini ning üldised teadmised kuni brigaadi tasandini; suurtükiväe sideteenistuse protseduuride, taktika, transpordi ja varustuse põhjalik tundmine ja oskused kasutada neid praktikas; tunneb põhjalikult arvutuse transpordi ja varustuse üldist hooldust, tehnilist kasutust ja ohutust puudutavaid eeskirju ja protseduure; väga head kogemused tundide ja harjutuste ettevalmistamisest ja läbiviimisest; suhtlemisoskus ja väga hea suuline ja kirjalik eneseväljendusoskus; peab omama kaitseväe B kategooria sõidukijuhi lubasid.


Ettevõte pakub

Erialast põhi - ja täiendkoolitust nii Eestis kui välismaal; stabiilset palka ja töökohta; tegevteenistuslepinguga kaasnevaid soodustusi (õppelaenu põhiosa tagasimaksmine, puhkus alates 35 kalendripäevast, kaitseväe pesnion jne); tasuta sportimisvõimalusi; tasuta esmast arstiabi ja hambaarsti teenuste kasutamist; soovijatele tasuta majutust ühiselamus, interneti - ja televisiooniühendust, ametikorteri võimalust Tapal, Kadrinas või Rakveres.


Tööpakkumise number
#172804

Asukoht:
Lääne-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline
Kuulutus aegub:
7. märts 2009
Kuulutus sisestati:
21. jaanuar 2009
Lisainfo palga kohta:
Palgatase K10

CVKeskus.ee klient

Alates 01.07.2008 on LtVÕK Tapa Väljõppekeskus ümber formeeritud Kirde Kaitseringkonnaks. Kirde Kaitseringkonna koosseisu kuuluvad Suurtükiväegrupp, Õhutõrjedivisjon, Pioneeripataljon ja Kaitseväe Keskpolügoon. Toetusüksustena toimivad väljaõppekeskuse staap ning Staabi- ja tagalakeskus.

Vaata rohkem

You are applying to:
Sideinstruktor
Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!
Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!