Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #517577

SIDEINSENER

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu tööks saab olema lennujuhtimises kasutatavate sideseadmete ja – süsteemide (maapealne kõneedastus, sidekommuteerimise jaamad, salvestusseadmed):
arendamine ja toimivuse hindamine,
hankimise ja paigaldamise korraldamine ning töös osalemine,
seadmete remont ja hooldamine.

Ootused kandidaadile

Ootame Sinult kõrgemat tehnilist haridust (soovitatavalt telekommunikatsiooni või infotehnoloogia valdkonnas); kogemust sideseadmete hankimisel, paigaldamisel ja hooldamisel; teoreetilisi ja praktilisi teadmisi sidesüsteemidest, VoIP tehnoloogiast, raadiosidest ja arvutivõrkudest; juhilubade olemasolu; otsustusvõimet ja sihikindlust. Soovime, et valdaksid väga heal tasemel eesti keelt ja vähemalt kesktasemel inglise keelt.

Ettevõte pakub

  • väljakutseid pakkuvat tööd ja motiveerivat töötasu
  • vaheldusrikkaid tööülesandeid, palju vastutust ja iseseisvust
  • 35 puhkusepäeva aastas
  • suurepärast töökeskkonda ja -tingimusi (mh sporditoetust, laiendatud tervisekontrolli ning transpordivõimalusi linnast tööle ja tagasi)
  • paindlikku töökorraldust.

Tööpakkumise number
#517577

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. veebruar 2018
Kuulutus sisestati:
6. veebruar 2018

Lennuliiklusteeninduse Aktsiaselts (EANS) osutab oma klientidele ohutut, kvaliteetset ja keskkonnasõbralikku, rahvusvaheliselt konkurentsi- võimelist ning dünaamiliselt arenevat lennuliikluse juhtimisteenust ja toetab rahvusliku kaitse vajadusi õhuruumi suveräänsuse tagamisel

Vaata rohkem

SIDEINSENER