Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #377103

Sideallohvitser

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ametikoha eesmärk
Operatiivside korraldamine, sidesektsiooni sidealase väljaõppe läbiviimine.

  • Operatiivside korraldamine;
  • Abistab ja nõustab laeva sidealasel ettevalmistamisel operatsioonideks ja õppusteks;
  • Teostab laevas olevate sidevahendite ekspluatatsiooni;
  • Korraldab sidevahiteenistust;
  • Korraldab ja viib läbi sidepersonalile sidealast täiendõpet;
  • Vastutab IT süsteemide töökorra eest;

Iseloomuomadustest hindame:
  • Meeskonnatöö- ja suhtlemisoskus
  • Analüüsivõime
  • Pingetaluvus
  • Iseseisev probleemide lahendamise võime

Ametikoha auaste
Veebel

Ootused kandidaadile

  • Erialased koolitused.
  • Hea arvuti kasutamise oskus. (MS Office (excel; word; Outlook)).
  • Eesti keele oskus- kõrgtasemel; inglise keele oskus – suhtlemistasemel; vene keele oskus – suhtlemistasemel.
  • Vastavus riigisaladusele juurdepääsu õiguse andmiseks esitatud nõuetele.
  • Vastavus tegevväelase tervisenõuetele.

Ettevõte pakub

  • Head meeskonda
  • Erialaseid koolitusi
  • Häid võimalusi enese füüsiliseks arendamiseks

Lisainfo

Kandideerimiseks palun saata oma CV ning kaaskiri/motivatsioonikiri tööpakkujale

Tööpakkumise number
#377103

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
17. mai 2015
Kuulutus sisestati:
17. aprill 2015

CVKeskus.ee klient

Laevastiku ülesanded on:

Mereväe tegevuse planeerimine ja analüüsimine.
Kaitseväe tuukri- ja sukeldumistööde ja väljaõppe korraldamine.
Mereväe sidetegevuse planeerimine ja korraldamine.
Mereväe väljaõppe korraldamine.
Mereväe väeüksuste väljaõppetaseme ja lahinguvõime hindamine.
Mereväe põhivõimete arendamise korraldamine.

Vaata rohkem