Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #245808

Sideallohvitser

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Sideseadmete ja -kulude haldamine;
- Sidealaste lepingute haldamine;
- Sidealase järelevalve ja kontrolli läbiviimine ametikoha valdkonnas;
- Sidealase väljaõppe läbiviimine;
- Esindamine ametikoha valdkonna piires;
- Ressursside planeerimine.
- Koordineerimine ametikoha valdkonna piires.
- Ametikoha valdkonnas arendustegevuses osalemine.

Ootused kandidaadile

- Sobivus tegevteenistuseks kaitseväes
- Staaž vähemalt kolm aastat sideeriala valdkonnas;
- Vastab avaliku teenistuse seaduse § 14 ja § 16 sätestatud tingimustele;
- Teenistuskohustuste täitmiseks vajaliku kontoritarkvara ja –sidetehnika kasutamise oskus;
- Ametialane enesetäiendamine tööks vajalike teadmiste ja oskuste osas;
- Eesti keele oskus kõrgtasemel ja inglise keele oskus kesktasemel;
- Usaldusväärsus ja distsiplineeritus;
- Meeskonnatööle orienteeritus.

Kasuks tuleb:

- Riigisaladusele juurdepääsu luba;
- Läbitud ajateenistus

Ettevõte pakub

- Huvitavat ja vastutusrikast tööd;
- Valdkonnaalast väljaõpet;
- Kaasaegseid töötingimusi ja –vahendeid;
- Sportimisvõimalusi.

Tööpakkumise number
#245808

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
22. jaanuar 2012
Kuulutus sisestati:
22. detsember 2011
Lisainfo palga kohta:
palgaaste K8, millele lisandub diferentseering vastavalt kvalifikatsioonile ning auastmetasu

Kaitseväe Logistikakeskus on kaitseväe juhataja alluvuses asuv kaitseväe struktuuriüksus, mis loodi 22.05.2002 ning mille tegevuse eesmärgiks on logistilise toetuse tagamine kaitseväele, s.h. kaitseväe infrastruktuuri haldamine ja arendamine.

Vaata rohkem