Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #176256

Sideallohvitser

CVKeskus.ee klient
muu
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* operatiivse side korraldamine;
* sidemeeskonna igapäevase teenistuse korraldamine;
* sidesüsteemide ja –vahendite ekspluatatsioon, esmane hooldus;
* osalemine sidemeeskonna väljaõppes.

Sideallohvitserid on mereväe kõrgeima kvalifikatsiooniga sidespetsialistid, kes tagavad operatiivüksuste sidealase juhtimistoetuse ja tegelevad mereväelaste sidealase väljaõppega.

* Ametikoha auaste: vanemveebel.

Ootused kandidaadile

Kandidaadi reaalne auaste peab olema vähemalt veebel!

* vähemalt keskharidus;
* läbitud vanemallohvitseri kursus;
* väga hea eesti keele oskus;
* väga hea inglise keele oskus;
* arvutikasutamisoskus;
* varasem teenistus mereväes sideerialal.

Erialane haridus
* Mereväe sideoperaatori baaskursus ja NATO sideoperaatori kursus (väljaõpe toimub mereväekoolis).

Täiendkoolitus
* Sise- ja välisriiklik koolitus tulenevalt konkreetse ametikoha vajadustest.

Isiksuseomadused
* Sideallohvitserid peavad olema oma erialavaldkonna spetsialistid, kellelt oodatakse lisaks head stressitaluvust ja meeskonnatöövalmidust.

Ettevõte pakub

Töötingimused
* Laevadel toimub merel viibides elamine kajutites, mida sõltuvalt konkreetse laeva ehitusest ja meeskonnaliikmete arvust tuleb üldjuhul jagada teiste meeskonnaliikmetega. Navigatsioonihooajal tuleb arvestada pikematel (kuni mitu nädalat või kuud kestvatel) õppustel ja operatsioonidel osalemistega.

Soodustused
* Sportimisvõimalused, sealhulgas ujula ja jõusaali kasutamine.

Arenguvõimalused
* Võimalik teenistus erinevates allüksustes nii laevastikus kui ka kaldaüksustes.

Lisainfo

Töö asukoht: laevad (staabi- ja toetuslaev, tuukri- ja toetuslaev, miinijahtija) ja mereväe operatsioonikeskus.

Tööpakkumise number
#176256