Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #670524

Side toetusgrupi laohoidja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Brutopalk: 1500 - 1600 €/kuus
Kuulutus sisestati: 5. oktoober 2020
Kuulutus aegub: 1. november 2020

Töö kirjeldus

  • Teostab varustuse sh seadmete vastuvõtmist, ladustamist, säilitamist, komplekteerimist ja väljastamist.

  • Vormistab varude liikumise dokumentatsiooni ja teeb kanded andmebaasidesse.

  • Teostab laos varustuse märgistamist ja adresseerimist ning materjaliarvestussüsteemi sisestamist.

  • Teostab varustuse väljastuskäskude täitmist ja annab tagasisidet teostatud tööde kohta.

  • Teostab hävitamisele või võõrandamisele mineva varustuse eraldamist, komplekteerimist ja väljastamist.

  • Krüptomaterjalide allregistri haldamine.

Ootused kandidaadile

  • Vähemalt nooremveebli auaste
  • Ametialane väljaõpe militaarside valdkonnas või kutsekeskharidus
  • Töökogemus laomajanduse valdkonnas vähemalt 1 aasta
  • Üldised teadmised ametikoha töövaldkonnas rahvusvaheliste julgeoleku- ja kaitseorganisatsioonide tööpõhimõtetest ja eesmärkidest ning salajase teabe käsitlemisest
  • Üldised teadmised telekommunikatsiooni ja infotehnoloogia vallas
  • Eesti keele oskus heal tasemel ja inglise keele oskus kesktasemel
  • Töökohustuste täitmiseks vajaliku kontoritarkvara (Microsoft Office programm) ja andmebaaside (sh Axapta, Postipoiss) kasutamise oskus.
  • Valmisolekut taustakontrolli läbimiseks ja sobivust riigisaladuse juurdepääsuloa saamiseks

KANDIDEERIMISEL ANNAVAD EELISE

  • Riigisaladusele juurdepääsuloa olemasolu
  • Varasem teenistuskogemus Kaitseväes ja allohvitseri sõjaväelise

väljaõppe II aste

Ettevõte pakub

  • Põhipuhkust 35 päeva aastas
  • Stabiilset sissetulekut
  • Suurepäraseid sportimisvõimalusi (jõusaal, ujumine, ringtreeningud jne)
  • Usaldusväärset ja kindlat töösuhet
  • Arenguvõimalusi ning erialaseid täienduskoolitusi
  • Meeldivat ja kokkuhoidvat meeskonda

Tööpakkumise number
#670524

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. november 2020
Kuulutus sisestati:
5. oktoober 2020

Toetuse väejuhatuse eesmärk on tagada Eesti Kaitseväe võitlusvalmidus ja jätkusuutlikus vajalike materjalide, teenuste ja väljaõppega. Olgu see logistika, toitlustuse, raamatupidamise, meditsiini, sotsiaal- ja psühholoogiaalase toetuse, muusika või ajateenijate väljaõppega seotud ülesanded Te olete oodatud meie meeskonda.

Vaata rohkem