Värsked tööpakkumised

Side- ja elektritrasside ehitaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 461212

Tööpakkumise number

461212

Töö kirjeldus

Igavled kodus? Või hoopis umbne kontoritöö on kopa ette visanud? Tule meile tööle!

Kaevik24 meeskond otsib tööle side- ja elektritrasside ehitajat – väljaõpe kohapeal!

Sinu tööülesanneteks on erinevad kaevetööd, ehitustööd, torude paigaldamine, pinnase tihendamine, katete taastamine, haljastus jne.

Töö asukoht on Tallinnas ja Harjumaal.

Nõudmised kandidaadile

B kategooria juhiload
Eesti keel suhtlustasandil
Loogiline mõtlemine
Aus ja kohusetundik
Tahe tööd teha!

Kasuks tuleb:
Miniekskavaatori juhtimise oskus
Eelnev töökogemus sarnasel alal

Ettevõte pakub

Huvitav, pidev ja stabiilne töö
Arenemisvõimalus
Nooruslik, tore ja toetav meeskond
Antud panusele ja nähtud vaevale vääriline töötasu!

Lisainfo

Kandideerimiseks palun saada oma CV või küsi lisa numbril 506 6091

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. märts 2017
Kuulutus sisestati:
22. veebruar 2017
Brutopalk:
Alates 5 kuni 8 EUR tunnis

Kaevik24 tegeleb erinevate kommunikatsioonitrasside rajamise ja kaevetehnika rendiga. Lisaks teostame objektijärgset haljastust ning müüme erinevaid pinnasematerjale (haljastusmuld, freesasfalt, ehitusliiv, killustik, multš). Alates aastast 2016 pakume ka väikesemahuliste objektide asfalteerimist( trassiehituse tagajärjel lõhutud asfalt, kaevuluugi ümbrused, mahasõidud, vuukide täitmine, asfaldiaugu parandus) korterühistutele, omavalitsustele, eraisikutele ning trassiehitustega tegelevatele ettevõtetele. Töid teostame nii era- kui äriklientidele.