Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #116384

Sibirskiy Bereg brändi manager

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Sibirskiy Bereg ´i kaubamärgi arendamine Eestis
  • distributsiooni jälgimine ja kontroll Eestis
  • Sibirskiy Bereg ´i kaubamärgi turundustegevuse planeerimine, juhtimine ja analüüs
  • turu-uuringute ja kliendiküsitluste läbiviimine
  • kliendisuhete hoidmine ja arendamine
  • uute ideede genereerimine ja klientidele pakkumine
  • turundusplaanide välja töötamine ja läbi viimine

Ootused kandidaadile

  • kogemus müügitöös Baltikumi piirkonnas vähemalt 2 aastat
  • teadmised toidu- ning tööstuskaupade turust, kaubamärkidest ja jaekaubanduskettidest
  • töökogemus suurklientidega
  • väga hea eneseväljendus ja kuulamisoskus
  • vanus alates 25 eluaastast
  • hea eesti, inglise ja vene keele oskus, kõnes ja kirjalik

  • kasuks tuleb turundusalane töökogemus ja saksa keele oskus

Ettevõte pakub

Huvitavat ja pingelist tööd
Head enesteostamise võimalust
Kaasaegset töökeskkonda ja sõbralikku meeskonda
Konkurentsivõimelist töötasu

Lisainfo

Isikuomadustest on vajalik hea läbirääkimis- ja argumenteerimisoskus, koostöövalmidus, stressitaluvus, iseseisvus ja algatusvõime

Sibirskiy Bereg ´i koduleht: http://www.sibbereg.ru/

Tööpakkumise number
#116384

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 14000 €/kuus
Kuulutus aegub:
20. august 2007
Kuulutus sisestati:
20. juuli 2007

CVKeskus.ee klient

Sibirskiy Bereg suurim snäki tootja Venemaal.
www.sibbereg.ru

Vaata rohkem