Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #147515

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Tarkvaraarenduse lähteülesande koostamine
  • Programmeerimine NET. platvormil
  • Erinevate lahenduste loomine Microsoft Sharepointi baasil
  • Arendustööde dokumenteerimine

Ootused kandidaadile

  • Töökogemus programmeerijana
  • Kogemused relatsiooniliste andmebaasidega
  • Analüütiline mõtlemine
  • Eesti ja inglise keele oskus

Ettevõte pakub

  • Hea töötasu
  • Toredaid kolleege
  • Kaasaegset töökeskkonda
  • Huvitavaid ja mahukaid arendusprojekte

Tööpakkumise number
#147515

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
9. mai 2008
Kuulutus sisestati:
9. aprill 2008
Lisainfo palga kohta:
Kokkuleppel

Net Group on kodumaisel kapitalil põhinev, uue põlvkonna IT ettevõte, mida iseloomustab töötajate ja omanike noorus ja töökus, väga tugev äri- ning IT erialane ettevalmistus koos selge ärilise planeerimisega. Tänaseks oleme kasvanud üle 100 miljonilise käibega ettevõtteks. Meie edu taga on inimesed. Nende professionaalsus ja nooruslik entusiasm, võime töösse pühendudes juhtida keerulisi projekte ning julgus kasutada uuenduslikke tehnoloogiaid. Äritegevuse vundamendiks on IT-projektijuhtimise teenus, mis võimaldab hoomata sügavuti partnerite vajadusi ning selle baasilt pakkuda optimaalsemaid lahendusi.
Mobiilloto eksportija Net Group OÜ aitab Sul rikkaks saada. Otsime oma meeskonda uusi liikmeid, kellele anname vahendid eneseteostuseks, ruumi arenguks, kuid jätame võimaluse säilitada isikupära, näidata üles ja rakendada oma initsiatiivi tööülesannete täitmisel. Kindla arengu tagab innovaatiline lähenemine, püsivus, tulemusele orienteeritud suhtumine. Anna meile teada oma soovist, saates CV ning sobivusel kohtume, et tutvuda Net Groupi tiimi ning töökeskkonnaga.

Vaata rohkem