Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #68806

Servistöötaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- KAUBA TOIMETAMINE KLIENDINI ÜLE EESTI
- HOOLDUS JA REMONDITÖÖD
- KLIENTIDE KONSULTEERIMINE, NÕUSTAMINE JA KOOLITAMINE
- IGAPÄEVASTE KÜSIMUSTE JA PROBLEEMIDE LAHENDAMINE KLIENDI JUURES
- ARUANDLUSE PIDAMINE JA KAUBA TELLIMINE

Ootused kandidaadile

- VÄGA HEA EESTI JA VENE KEELE OSKUS
- VÕIMALUS VIIBIDA TÖÖLÄHETUSTEL
- AUTO KASUTAMISE VÕIMALUS
- SUHTLEMIS JA TEENINDUSVALMIDUS

Ettevõte pakub

- LIIKUVA ISELOOMUGA SUHTLEMISROHKET TÖÖD
- TÖÖALAST KOOLITUST
- MEELDIVAT KOLLEKTIIVI JA KAASAEGSEID TÖÖTINGIMUSI
- PALK JA LISATASU

Tööpakkumise number
#68806