AvalehtTeenusedTeenused

Eesti suurima CV-de andmebaasi ligipääs

Andmebaasi kasutamine võimaldab näha kõiki CV Keskus.ee andmebaasis leiduvaid aktiivseid CV-sid. Teenus on eriti sobilik juhul, kui olete leidnud prooviotsingu kaudu sobivad CV-d ja soovite tööotsijatega kiirelt kontakteeruda. Samuti on andmebaasi kasutamine parimaks abivahendiks haruldaste oskustega töötajate leidmisel.

PAKETT SISALDAB:
Ligipääs Eesti suurimale CV-de andmebaasile. Otsingumootori ligipääs võimaldab andmebaasist väljavalitud sobilike CV-de salvestamist kataloogidesse ja neile süsteemi kaudu tööpakkumise saatmist (sihtotsing). Lisaks võimaldab andmebaasi ligipääs luua kuni 5 otsiagenti, mis teavitavad uute sobivate CV-de lisandumisest andmebaasi;
› Abivalmis klienditugi e-posti ja telefoni teel tööpäeviti kella 9-st 17-ni;
› Kord kuus ilmuv tööturu ülevaade värskete trendide ja nõuannetega.
NB! Andmebaasi kasutamise teenus ei sisalda tööpakkumis(t)e avaldamist!


Hind 129 EUR 1 päev
        289 EUR 1 nädal
        580 EUR 1 kuu

Eripakkumine Teile
Hinnale lisandub käibemaks 20%. Pikema perioodi puhul kehtib mahupõhine hinnasoodustus. Küsige julgelt sooduspakkumist!
 
* Alates 01.08.2010 a. oleme tõhusama isikuandmete kaitse eesmärgil seadnud piirangu CV-des olevate isikuandmete (sh kontaktandmete) vaatamisele. CV-sid on endiselt võimalik piiramatus koguses vaadata, kuid CV-des olevaid kontakte saab avada päevas mitte rohkem kui 75. Soovitame kasutada kontaktide vaatamise võimalust mõistlikult ja vajaduspõhiselt.


Miks CV Keskus.ee?
› CV Keskuses on suurim arv kandideerijaid ja kaks korda kiirem uute tööotsijate kasv kui lähimas konkureerivas tööportaalis Eestis.
› Tööandjad soovitavad: vastavalt Eesti suurimale tööturu-uuringule on CV Keskus.ee Eesti tööandjate eelistatuim personaliotsingu kanal.  
päeva:

VIP tööpakkumised