Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #138842

Service desk administraator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Arvutikasutajate probleemide vormistamine teeninduspalveteks ja edasisuunamine lahendajatele
Teeninduspalvete täitmise jälgimine ja kontroll
Infosüsteemi tööd puudutava teabe jagamine
Kasutajatoele määratud teeninduspalvete täitmine
Erinevate süsteemide kasutajakontode haldus

Ootused kandidaadile

Arvuti rakenduste kasutamise kogemus
Teenindamise oskus ja soov
Kiire mõtlemine ja tegutsemine, pingetaluvus
Tehniline taibukus
Heal tasemel suuline ja kirjalik eesti, vene ja inglise keele oskus
Kasuks tuleb IT-alane haridus

Ettevõte pakub

Suurepärast võimalust arenguks mitmekesises IT keskkonnas
Viljakat pinnast edumeelsetele mõtetele
Huvitavat tööd rahvusvahelises ja nooruslikus kollektiivis

Tööpakkumise number
#138842

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
28. jaanuar 2008

Elcoteq Tallinn kuulub rahvusvahelisse kontserni Elcoteq SE, mis on üks suuremaid elektroonikatoodete valmistamise teenuse pakkujaid maailmas. Elcoteq Tallinn alustas tegevust 1992. aastal ning on olnud läbi aegade kontserni üheks suuremaks tehaseks. Meie eesmärkideks on rahulolevad kliendid; pühendunud personal; ausus ja vastutustunne. Areneme pidevalt kiires muutuvas maailmas ja oleme pühendunud oma eesmärkidele.

Vaata rohkem