Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #96851

Servertarkvara arendaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

veebikaardi serverteenuste arendamine
osalemine kaardiservereid sisaldavates analüüsi- ja arendusprojektides

Ootused kandidaadile

põhjalik andmebaaside tundmine( MySQL, Postgre, Oracle)
php tundmine
dokumenteerimise oskus
inglise keele oskus
huvi ja eelteadmine geoinfosüsteemidest
soov areneda geoinfo võimaluste põhjaliku tundmise suunas
kohanemis- ja õppimisvõime
pingetaluvus
loomingulisus ja uudishimulikkus
huvi veebikaardi ja geoinfosüsteemide vastu

Ettevõte pakub

huvitavat ja mitmekesist tööd
innovaatilist ning arendavat töökeskkonda
sõbralikku ja abivalmis kollektiivi
võimalust välisreisideks

Tööpakkumise number
#96851

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
4. aprill 2007
Kuulutus sisestati:
23. veebruar 2007

Manpoweri kliendiks on Regio AS, mille tegevusaladeks on kaartide, geoinfo ja tarkvara loomine ning hooldamine.

Vaata rohkem