Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #639868

Servapealistusliini operaator / tootmistööline

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tahtmine tööd teha
Puidutööpinkide käsitsemisoskus
Täpne ja kohusetundlik
Eesti keele oskus

Ootused kandidaadile

Tööpinkide käsitsemisoskus
Täpne ja kohsetundlik

Ettevõte pakub

Stabiilset töötasu.
Head meeskonda ja korralikke töötingimusi.
Tööd kaasaegsetel tööpinkidel.

Tööpakkumise number
#639868

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. märts 2020
Kuulutus sisestati:
12. veebruar 2020

Andeston OÜ põhitegevuseks on kõrgsurvelaminaadist (HPL) mööblidetailide ja mööbli valmistamine.
Oleme Merino Laminates kõrgsurvelaminaadi esindaja Baltikumis ja Soomes. Meie laost leiab üle 40 erineva dekoori kõrgsurvelaminaati.
Valmistame kõrgsurvelaminaadist töötasapindasid , mööbliuksi , erinevaid mööblidetaile ning mööblit nii koju kui ühiskondlikku ruumi.

Vaata rohkem