Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #307382

Sertifikaadiga elektrood roostevabatoru keevitajaid

CVKeskus.ee klient
Uruguay
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kiirelt pakume komanderingu tööd elektroodi 4 le keevitajale 2-4 kuuks Uruguaisse Montes del Plata. Torukeevitaja/koostaja tööks on tselluloositehase ehitusel roostevaba terastorude kokkupanek ja keevitamine. Töö Soome firmaga.

Ootused kandidaadile

  • PEAB olema EU kodanik, st. omama EU passi vöi suutma ise organiseerida Uruguai
  • omama kehtivat euro 111 sertifikaat, matrerjalile8; 8.1 (301, 304, 316), toru 90mm, 45 nurga all.
  • omama töökogemust 3-5 aastat torude MMA keevitamisest
  • väga hea füüsilise ja väga tugeva psüühilise tervisega
  • olema kohusetundlik, iseseisev - oskama teha meeskonnatööd

Ettevõte pakub

- lennud Uruguaisse ja söidud töökohta firma poolt
- elukoht firma poolt
- toitlustamine 3 x päevas firma poolt

Lisainfo

Värbamis protsess: kandidaadid esitavad CV ja kehtivad sertifikaadid, kandidaatide valik ja vestlused toimuvad Eestis, kandidaat toob Baronasse karistusregistri töendi, sobivad kandidaadid keevitavad proovitööd Soomes, testi läbinud teevad tervise töendid ja kaitsevaksineerimised Eestis, neile ostetakse piletid, sölmitakse töölepingud ja nad lendavad komandeeringusse Uruguaisse.

Tööpakkumise number
#307382

Asukoht:
Uruguay
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: Alates 18 €/tunnis
Kuulutus aegub:
10. juuni 2013
Kuulutus sisestati:
10. mai 2013

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem