Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #217729

Sepp

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sepp tegutseb MTÜ Antoniuse Gild allrentnikuna avatud ateljee põhimõttel töötavas sepikojas Antoniuse Õuel, tehes tellimustöid klientidele, pakkudes õpitubasid ja meistrikursusi huvilistele ning osaledes aktiivselt Antoniuse Gildi üritustel.

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat:

  • soovib ja suudab tegutseda sepatöö alal iseseisvalt;
  • on õppinud sepatööd kas koolis või meistri juures;
  • omab oskust ja tahet juhendada;
  • on hea suhtleja.

Ettevõte pakub

  • Kaasaegse tehnika ja töövahenditega sisustatud sepikoda;
  • Loomingulist töökeskkonda Tartu südalinnas asuvas tarbekunsti- ja kultuurikeskuses;
  • Avaraid suhtlemisvõimalusi;
  • Võimalust osaleda Tartu linna kultuurielus;
  • Meeskonna tuge heade ideede elluviimiseks;
  • Võimalust oma töid müüa ja eksponeerida.

Tööpakkumise number
#217729

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
14. veebruar 2011
Kuulutus sisestati:
24. jaanuar 2011

Antoniuse Gild on professionaalseid tarbekunstnikke, kunstnikke ja käsitöölisi ühendav organisatsioon. Meie eesmärgiks on edendada Eesti kunsti ja käsitööd kunstnike ja käsitööliste loomingulise tegevuse ning enesetäienduse toetamise kaudu. Antoniuse Gild asub Tartu ajaloolises linnasüdames, Jaani kultuurikvartalis (Lutsu 5). Antoniuse õu ja majad on avatud aastaringselt ning Gildi kojad tegutsevad avatud ateljee põhimõttel.

Vaata rohkem

Sepp