Seoses müügiosakonna laiendamisega otsime telefonimüügi konsultante

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 239005

Tööpakkumise number

239005

Töö kirjeldus

Nii olemasolevatele kui ka uutele klientidele müügipakkumiste tegemine telefoni teel, osalemine erinevates müügiprojektides.

Nõudmised kandidaadile

* Kui oled hea läbirääkimisoskusega ja müügikogemusega särtsakas inimene, oled just see, kellega koos me stardime.
* Kui sul on head teadmised klienditeenindusest ja müügitööst, oled just see, kes telefonimüügi konsultandiks sobib.
* Kui oled organisatsioonile lojaalne ja tunned siirast uhkust oma töö üle, oled just see, kes meie ühised eesmärgid ellu viib, sest me pakume koostööd pikaks ajaks.
* Kui arvuti ei ole sulle võõras, sul on hea tehniline taip ja räägid nii eesti kui ka vene keelt, siis saada kindlasti oma cv ja oota kutset töövestlusele.
* Töötasu teed omale just sellise nagu sulle meeldib, sest see koosneb põhitasust ja müügipreemiast.

Tähelepanu! Valmis olla! Start!

Saad töötada Eestis suuruselt teises telekommunikatsiooniettevõttes. Suurusest olenemata on iga töötaja arvamus meie ettevõtte arengus oluline ning igaühe ettepanekuid võetakse kuulda. Starman on stabiilne firma, mis pakub püsivat, huvitavat ja arendavat koostööd aastateks. Meie meeskond koosneb nooruslikest ja aktiivsetest inimestest, kes võtavad koos põnevaid asju ette nii töö ajal kui ka tööväliselt

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
9. oktoober 2011
Kuulutus sisestati:
9. september 2011

Seoses müügiprojektide mahu suurendamisega, laiendame tugevalt oma müügitiimi ja värbame juurde mitmeid uusi müügikonsultante.

Väljastpoolt vaadates oleme kaasaegne ja arenev telekommunikatsioonifirma. Seestpoolt oleme paras punt teotahtelisi, aktiivseid ja sõbralikke inimesi, kellele meeldib tööd teha. Meie eesmärk on lihtne – klientide heaolu. Tänu meie pakutavate teenuste ja teeninduse heale kvaliteedile, oleme saavutanud koha turuliidrite seas. Tulime Eestis esimestena turule uue ja kaasaegse teenusega START, mis annab kliendile võimaluse kokku panna personaalne teenustepakett.