Värsked tööpakkumised

Senior Web Developer

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 149310

Tööpakkumise number

149310

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda professionaalset ja arenemisvõimelist Senior Web Developerit kelle igapäevaseks põhiülesandeks on meie rahvusvaheliste suurklientide teenindamine. Senior Web Developer loob koostöös disainerite, programmeerijatega ja projektijuhtidega kvaliteetseid ja tasemel veebilehti, mis vastavad kehtivatele HTML, CSS ja JavaScript standarditele. Olulise osa tema tööst moodustab disainide lahtilõikamine (slicing) ja HTML prototüüpide valmistamine. Samuti on tema üheks ülesandeks juhendada ettevõtte webmasterid keerulisemate ja suuremate projektide läbiviimisel.

Nõudmised kandidaadile

• Valdad väga heal tasemel HTML’i ja CSS’i
• Oskus töötada kujundusprogrammiga Adobe Photoshop
• Omad baasteadmisi Adobe Flash tehnoloogiast
• Omad häid teadmisi JavaScript’is
• Omad baasteadmisi PHP’s ja MySQL’is
• Omad teadmisi erinevate platvormide ning veebilehitsejate eripäradest
• Oled asjalik, kohusetundlik, positiivne ja teotahteline
• Valdad eesti keelt ning oskad inglise kirjakeelt
• Omad eelnevaid webmasteri kogemusi
• Väärtustad ka superlahedat töökultuuri

Veel parem kui
• Omad põhjalikke teadmisi W3C standarditest, nõuetest, semantilisest veebist ja veebiarenduse headest tavadest
• Oled kokku puutunud templatede süsteemiga (nt. Smarty Template Engine)
• Sul on iseseisvust, loovust ja häid ideid

Ettevõte pakub

• Tulemusel baseeruvat head palka ja kompensatsioone
• Rohkelt huvitavat tööd nooruslikus meeskonnas
• Arenguvõimalusi ettevõtte sees ja koolitust
• Tasemel infrastruktuuri, kaasaegset bürood ja töövahendeid

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. mai 2008
Kuulutus sisestati:
23. aprill 2008
Lisainfo palga kohta:
põhipalk + lisanduvad boonused vastavalt tulemustele

ADM Interactive on strateegiline veebipartner, kes aitab luua kliendi turunduseesmärkidega seotud veebilahendusi. Pakume e-turundus- ja IT-teenuseid kogemustega alates aastast 1997. Meie klientideks on nii rahvusvahelised kaubamärgid kui ka Eesti ettevõtted ja reklaamiagentuurid. ADM loob ja arendab internetilahendusi kogu maailmas. ADMis töötab hetkel üle 30 loova professionaali. Tegemist on suurima veebiagentuuriga Eestis.