Värsked tööpakkumised

Senior taseme analüütik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 172513

Tööpakkumise number

172513

Töö kirjeldus

Otsime majandusharu ja ettevõtete krediidianalüüsi osakonda senior taseme analüütikut, kelle peamisteks ülesandeks on juriidiliste klientide ja kliendigruppide krediidiriski analüüs.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame oskust ja kogemust analüüsida erinevaid äriplaane, finantsaruandeid, majandusharusid; valmidust meeskonnatööks; head suhtlemis- ja eneseväljendusoskust, presenteerimisoskust; majandusalast kõrgharidust, väga head inglise keele oskust kõnes ja kirjas ning pingetaluvust.

Kasuks tuleb töökogemus krediidiasutuses või majandusarvestuse, -analüüsi või ärijuhtimise, audiitorluse valdkonnas.

Pakume huvitavat ja mitmekülgset analüüsikogemust krediidiriskide hindamisel, eneseteostusvõimalusi, rahvusvahelist know how’d, teotahtelist ja professionaalset meeskonda. Toetame sisukat vaba aja veetmist.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. jaanuar 2009
Kuulutus sisestati:
15. jaanuar 2009

AS SEB Pank on universaalpank, mis teenindab kõiki kliente, kes pangateenust vajavad - eraisikuid, ettevõtteid ja avalikku sektorit. Pank pakub kõiki finantsteenuseid Eesti turul ja liisinguteenuseid Venemaal, samuti toetab SEB Grupi kliente varade investeerimisel Kesk- ja Ida-Euroopas. SEB Grupi täieõigusliku liikmena on AS SEB Pank rahvusvahelise haardega pank, olles keskendunud tegutsemisele Eestis.