Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #671985
Kaugtöö võimalus

SENIOR .NET ARENDAJA

Tallinn, Harjumaa , võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Asukoht: Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 13. oktoober 2020
Kuulutus aegub:31. oktoober 2020

Töö kirjeldus

Arendaja peamiseks tööülesandeks on meie ettevõtte äriportaalide ja rakenduste arendamine.

Kasutusel olev tehnoloogia:

  • .NET
  • MSSQL
  • NUnit
  • Atlassian toolset
  • Docker

Ootused kandidaadile

Ootame kandideerima just Sind, kui:

  • omad eelnevat töökogemust C# / .NET arendajana
  • soovid toota kvaliteetset koodi
  • oskad näha oma tööd tulevase kasutaja pilgu läbi
  • soovid õppida pidevalt uusi tehnoloogiaid ning jagada ja rakendada parimaid praktikaid

Pakume Sulle huvitavat tööd finantsmaailmas, võimalust iseseisvalt oma tööd ja aega planeerida, karjääri- ja arenguvõimalusi, nooruslikku, toetavat ja ettevõtlikku meeskonda ning konkurentsivõimelist töötasu.

Lisaks on Sul võimalus kasutada ööpäevaringselt meie kontoris asuvat jõusaali, kolleegidega meelt lahutada ruumikas kontoris ja ühisüritustel. Igale töötajale võimaldame töötamist kodukontoris ja 8 täiendavat vaba päeva aastas kehtiva töötasuga ning palju muudki toredat, millest saad rohkem teada vestlusel.

Tööpakkumise number
#671985

Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
13. oktoober 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem