Värsked tööpakkumised

Senior C# programmeerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 232955

Tööpakkumise number

232955

Töö kirjeldus

Seoses töömahu suurenemisega otsime oma programmeerimistiimi

SEENIOR C# PROGRAMMEERIJAT

Sinu tulevase töö ülesanneteks on osalemine uute unikaalsete infosüsteemide loomises vastavalt analüüsile, loodud infosüsteemide liidestamine, sealhulgas töö andmebaasivahenditega.

Nõudmised kandidaadile

Oled meile õige tiimiliige ja meie Sinu jaoks õige tiim, kui:
• oskad Microsoft C#.Net (Alates versioon 3.5) seenior tasemel.
• oskad kasutada Visual Studio't.
• oled kokku puutunud LINQ, ADO.NET (Entity framework), WPF või Silverlight, T-SQL –ga ja tunned tänapäevaseid arendusmetoodika mustreid.
• otsid võimalust töötada veelgi suuremate ja keerukamate andmeanalüüsisüsteemidega, tahad läbi närida kõikidest keerulistest ülesannetest.
• Sul on kogemusi finantssektoris või oled osalenud mõne selle valdkonna projektis.
• valdad eesti ja inglise keelt.

Kasuks tulevad Web services, ASP.NET, Sharepoint Server, MS SQL Server Intergration Services ja IT analüüsidest teadmised ning vene keele oskus.

Ettevõte pakub

Omalt poolt lubame Sulle:
• unikaalseid projekte unikaalses oma eriala tipptegijate tiimis
• ühiseid üritusi ja spordiklubi tegevusi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. juuli 2011
Kuulutus sisestati:
6. juuli 2011

Eesti Energia on ühtse väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume kliendile terviklikke energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, teeninduse ja nõustamiseni. Tegutseme Baltimaades, Soomes, Jordaanias ja USA-s. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.

Elektri ja soojuse tootmise ärivaldkonna ülesandeks on elektri ja soojuse tootmine ning energiakaubandus hulgiturul. Eesti Energia Energiakaubandus haldab kontserni elektrienergia tootmis-, ostmis- ja müügiportfelli kasumiriski ning õlitootmise hinnariski. Energiakaubandus müüb elektrienergiat tütarettevõtete kaudu Läti, Leedu ning Soome lõpptarbijatele.