Värsked tööpakkumised

Sektoriaalne atašee

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 98923

Tööpakkumise number

98923

Töö kirjeldus

Tööstuse, energeetika, keskkonna, info- ja kommunikatsioonitehnoloogia alaste sektorite jälgimine 5-liikmelises meeskonnas (keskmine vanus 31 a).

Ülesanneteks on ühelt poolt uuringud ja analüüsid, teiselt poolt praktiline töö Prantsuse ettevõtete abistamisel (kontaktiotsingud ja ärireiside korraldamine Eestis).

Töö võib hõlmata ka prantsuskeelsete dokumentide tõlkimist eesti keelde.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaatidelt eeldame:
-kõrgharidust (kasuks tuleb majandus- või kaubandusalane haridus või töökogemus),
-väga head eesti keele ja head prantsuse keele oskust nii kõnes kui kirjas (inglise keele oskus samuti soovitav),
-võimet iseseisvalt töötada ning head suhtlemisoskust.

Sobiv kandidaat peaks oskama kasutada klassikalisi töövahendeid (Windows, Word, Excel, Powerpoint, interneti kasutus).

Omalt poolt pakume vastutusrikast ametikohta erinevate ülesannetega Eesti ja Prantsusmaa vahelistes kaubandussuhetes ning häid palgatingimusi.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
12. aprill 2007
Kuulutus sisestati:
12. märts 2007