Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #196928

Sekretär/raamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • rahaliste vahendite täpne ja õigeaegne arvestamine ning nende liikumisega seotud operatsioonide õige dokumentaalne vormistamine ja raamatupidamiskontodel kajastamine;
  • müügiarvete väljastamine;
  • ostuarvete sisestamine;
  • maksekorralduste sooritamine;
  • pangaülekannete kajastamine raamatupidamisprogrammis Hansaworld;
  • arvete jt. rahade laekumiste jälgimine ja tulude tähtaegne sissenõudmine;
  • töö-ja puhkusetasusid puudutavate raamatupidamiskannete koostamine ja õigeaegse väljamaksmise tagamine;
  • lähetuskorralduste üle arvestuse pidamine;
  • kassa arvestus;
  • rahaliste kohustustega lepingute täitmise tähtaegade jälgimine;
  • raamatupidamisalaste dokumentide säilitamise tagamine ja arhiveerimiseks ettevalmistamine;
  • Statistikaaruannete koostamine;
  • Eesti Panga aruannete koostamine;
  • kontoritarvete soetamine;
  • külaliste vastuvõtu korraldamine;
  • teiste vahetu ülemuse poolt antud raamatupidaja tööga seonduvate ülesannete täitmine

Ootused kandidaadile

  • korrektsus, ausus ja usaldusväärsus;
  • varasem raamatupidamisalane töökogemus;
  • vene keele oskus suhtlustasandil;
  • oskus töötada iseseisvalt;
  • kesk-või kesk-eri haridus;

Ettevõte pakub

  • tööd kaasaegses ettevõttes;
  • häid töötingimusi;

Lisainfo

Kasuks tuleb:

  • varasem sekretär/raamatupidajana töötamise kogemus

Tööpakkumise number
#196928

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
14. mai 2010
Kuulutus sisestati:
10. mai 2010

Personaliotsingufirma CVO Recruitment kliendiks on kinnisvaravaldkonnas tegutsev edukas ettevõte.

Vaata rohkem