Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #291667

Sekretär/raamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

-raamatupidamisdokumentatsiooni korrashoiu tagamine
--ettevõtte ja raamatupidamisfirma vahelise töö korraldamine
--eelarve koostamine ning eelarve protsessi juhtimine ja jälgimine
-müügiarvete koostamine, ostuarvete sisestamine
-ettevõtte juhi assisteerimine

Ootused kandidaadile

-erialane haridus
-eesti keele valdamine kõnes ja kirjas
-soome keele valdamine kõnes ja kirjas
-kasuks inglise keele oskus suhtlustasandil
-eelnev töökogemus, soovitavalt müügiettevõttes
-põhjalikud erialased teadmised ning seadusandluse tundmine raamatupidamise valdkonnas
-kohanemisvõime (pinge- ja stressitaluvus), koostöövõime, vastutusvõime, (usaldatavus, korrektsus, täpsus, kohusetunne), otsustusvõime ja iseseisvus
-arvuti tundmine teksti- ja tabeltöötluse tasemel, raamatupidamisprogrammide tundmine (soovitatavalt majandustarkvara HansaWorld tundmine)

Ettevõte pakub

-häid võimalusi professionaalseks arenguks
-huvitavat ja vaheldusrikast tööd muutuvas organisatsioonis
-motiveerivat töötasu
-nüüdisaegset töökeskkonda ja häid töötingimusi

Tööpakkumise number
#291667

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. detsember 2012
Kuulutus sisestati:
12. november 2012

OÜ Kinnisvarateenindus on kodumaisel kapitalil baseeruv kinnisvara haldus ja -hooldusettevõte, mis on teenuseid pakkunud juba alates 1993. aastast. Tänaseks oleme laiendanud nii oma teenuste ringi kui ka tegutsemispiirkonda – pakume puhastus- ja koristusteenust, välisterritooriumide hooldust, hoonete insener-tehniliste võrkude teenindamist ja haljastuse hooldust ning rajamist. Ühesõnaga kõiki teenuseid, mida hoonete omanikud ja valdajad vajavad oma kinnisvara korrashoiul.

Vaata rohkem