Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #670221

Sekretär/Müügiassistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

-Klientidega ja müügiesindajatega suhtlemine ning info edastamine kaupade ja teenuste suhtes
-Kliendibaasi haldamine
-Müügipakkumiste ja müügiarvete koostamine
-Tellimuste haldamine nende lõpliku teostamiseni
-Suhtlemine tootmisega valmis kauba tähtaegade üle täpsustamiseks
-Transpordi organiseerimine ja kaupade vastuvõtmine
-Klientide vastuvõtt kontoris

Ootused kandidaadile

-Hea suhtlemisoskus ja organiseerimisvõime olemasolu
-Rõõmsameelsus ning positiivsus
-Tehniline taip
-Püsivus, täpsus ja kohusetundlikkus
-Eesti, vene keele oskus

Kasuks tuleb:
-Eelnevat töökogemust sarnasel töökohal
-Inglise ja soome keele oskus

Ettevõte pakub

-Täistööajaga töölepingulist suhet kellaajaga 09:00-17.00
-Esmast väljaõpet koos tootealaste koolitustega
-Sõbralikku, toetavat kollektiivi oma ala proffessionaalidega.
-Kaasaegseid töötingimusi ja töövahendeid
-Konkurentsivõimelist töötasu

Tööpakkumise number
#670221

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
1. oktoober 2020

Prindi.me OÜ trükikoda on pädevate asjatundjate meeskond. Meie ettevõte osutab projektijuhtimise teenuseid, mis on seotud reklaamtoodete valmistamise, ladustamise, logistika ja paigaldamisega.
Tegutseme reklaamiteenuste turul alates 2003. aastast ja selle aja jooksul oleme lahendanud eri keerukusastmega ülesandeid. Tänu tekkinud sidemetele ja saadud kogemusele suudame kiiresti leida klientide jaoks parimad lahendused. Meie kujundajad ja juhid tunnevad hästi tootmise põhimõtteid ning meie tehas on varustatud tehnika viimase sõnaga.
Kasutame reklaammaterjalide tootmiseks maailma juhtivate tootjate (Hewlett Packard, Epson, Xerox, Mutoh, Summa, Trotec) kvaliteetseid seadmeid, mis võimaldab meil järjepidevalt tootlikkust parandada. Tänu kaasaegse tehnoloogia kasutamisele logistikas ja juhtimises saame täita igasuguse tellimuse ja leida kliendi jaoks parima lahenduse.
Meie eesmärk on pidev areng ja tootmisvõimsuse parandamine, et pakkuda oma klientidele veelgi mugavamat ja kvaliteetsemat teenust.

Vaata rohkem