Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #242606

Sekretär/büroojuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesanded (üldised):
- Vastuvõtusekretäri funktsioon – telefonile vastamine, külaliste vastuvõtt ja juhendamine, koosolekute teenindamine
- Büroojuhi funktsioon – väikevahenditega kontori varustamine, jooksvate kontoriküsimuste lahendamine
- Jooksvatele infopäringutele reageerimine (kirjad üldmailile, kontaktandmete otsimine, reiside broneerimine jne)
- Personali tähtpäevade (nt sünnipäevad) meelespidamine
- Firmaürituste organiseerimine

Tööülesanded (spetsiifilised – eeldavad täpsust ja kaasa mõtlemist, kuid mitte eriharidust vms):
- Hinnapakkumiste vormistamine ning riigihangete pakkumiste koostamise assisteerimine
- Inseneride ja konsultantide abistamine erinevate kliendidokumentide komplekteerimisel

Ootused kandidaadile

Vajalik kvalifikatsioon:
- Erialane haridus või kogemus sekretärina töötamisel
- Heal tasemel eesti keele oskus, suhtlustasemel inglise keele oskus,
- Soovituslik vene või soome keele oskus
- Juhiload (B kategooria)

Isikuomadused:
- Hea, meeldiv ja aval suhtleja (suudab entusiastlikult tervitada kõiki kontorisse sisenejaid ning neid julgelt abistada).
- Ei tohiks olla liiga vaikne või tagasihoidlik, samas ka mitte liialt domineeriv või pealetükkiv.
- Initsiatiivikas ja julge
- Korrektsus (eriti vajalik nt riigihangetega seonduvas paberitöös)

Ettevõte pakub

- Tänapäevast töökeskkonda
- Sportimis- ja koolitusvõimalusi
- Mõnusaid töökaaslasi
- Mõistlikku töötasu

Tööpakkumise number
#242606

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. oktoober 2011
Kuulutus sisestati:
24. oktoober 2011

Innopolis Grupi ettevõtted Innopolis Insenerid OÜ (www.insenerid.ee) ja Innopolis Konsultatsioonid AS (www.innopolis.ee) võtavad tööle sekretär/büroojuhi. Sekretär peaks hakkama tööle täistööajaga Innopolis Gruppi kuuluvate ettevõtete kontoris Tallinnas, Ülemiste Citys. Ettevõtetes töötab kokku ca 30 inimest, keskmine vanus alla 30 aasta, valdaval enamusel kõrgharidus. Sekretäriga samas kontoris töötab ca 20 inimest. Töökeskkond on tänapäevane, kolleegide vaheline läbisaamine hea. 2011. aastal läbiviidud töötajate rahulolu uuringu järgi on rahulolu koondhinne ca 8 palli 10st.

Vaata rohkem