Värsked tööpakkumised

Sekretär/assistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 34011

Tööpakkumise number

34011

Töö kirjeldus

• Juhi ning kaastöötajate abistamine igapäevatöös
• Telefonikõnedele vastamine
• Klientidega suhtlemine
• Müügi- ning üürilepingute koostamine ning vajadusel nende sõlmimine
• Andmebaaside administreerimine
• Kontori tegevuse efektiivne korraldamine
• Firma kirjavahetuse organiseerimine
• Külaliste teenindamine
• Kohvi keetmine

Nõudmised kandidaadile

• Arvuti hea kasutamisoskus
• Ausus
• Autojuhiloa olemasolu
• Eelnev töökogemus assistendina
• Esinduslik ja korrektne välimus
• Hea huumorimeel ja meeldiv seltskondlik iseloom
• Positiivne ellusuhtumine
• Protseduurireeglite ning haldus- ja normdokumentide koostamise oskus
• Stressitaluvus
• Valmisolek töötada pikki tunde
• Väga hea arvuti tundmine ( Windows keskkond, tabelarvutus)
• Avatud meeskonnatööks
• VÄGA VÄGA HEA inglise keele oskus
• Väga hea vene keele oskus

• Huvitavat ja vaheldusrikast tööd rahvusvahelises kinnisvarafirmas
• Kaasaegset töökeskkonda ning meeldivat kollektiivi
• Mitmekülgsete kogemuste ning teadmiste omandamist kinnisvara valdkonnas
• Palju tööd ning töö tulemuslikkusest sõltuvat töötasu

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. september 2004
Kuulutus sisestati:
25. august 2004

In House Capital on produktiivse Briti ettevõtte In House Property Group (kontoritega Londonis ja Manchesteris) sõsarettevõte. Huvi korral leiate lisainformatsiooni In House Property Groupi kohta aadressil www.ihgroup.co.uk
In House Capital on kinnisvarainvesteeringuid vahendav ettevõte. Lisaks pakume traditsionaalseid kinnisvarateenuseid, mille hulka kuuluvad kinnisvaravahendus, konsultatsioonid, arendus ning rendipindade haldamine.